Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Неділя, 07.03.2021 20:30
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Біржова рада
Менеджмент
Розкриття інформації
Комітети
Торговий календар
Реквізити
Контакти
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » »
 версія для друку

Біржова рада

Оксаніч Сергій Михайлович, Голова Біржової ради, представник акціонера

Оксаніч Сергій Михайлович є кандидатом наук, доцентом, засновником та керівником компанії ПрАТ "КІНТО" (з 1992 року до цього часу).

Закінчив у 1977 році фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства імені Д.С. Коротченка за спеціальністю "фінанси і кредит", у 1990 - 1991 роках проходив стажування в Темпельському університеті (США).

Більше десяти років очолював Асоціацію торговців цінними паперами та Українську асоціацію інвестиційного бізнесу. Неодноразово був учасником робочих груп з розробки законодавчих актів при Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, Міністерстві економіки та інших державних органах влади та управління.

У 2008 року з нагоди Дня працівника фондового ринку нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Оксаніч Сергій Михайлович обраний членом Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" на Загальних зборах акціонерів, які відбулися 15 червня 2020 року. На засіданні Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" 30 червня 2020 року його обрано Головою Біржової ради.

 

Вареник Роман Вікторович, член Біржової ради, незалежний директор

Вареник Роман Вікторович з 2018 року займає посаду начальника Управління ринків капіталів Казначейства АТ "ОЩАДБАНК".

Закінчив Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана у 2000 році та отримав диплом спеціаліста з правознавства.

Працював в АБ "УКРГАЗБАНК" на посаді Директора Департаменту інвестиційної діяльності та акціонерного капіталу (2015 -2018 роках). Протягом 2011 – 2014 років очолював  професійного учасника фондового ринку ТОВ "ІНСАЙТ  КАПІТАЛ".

У період 2016-2018 років входив до складу Наглядової ради Приватного акціонерного товариства "Агентство по рефінансуванню житлових кредитів" як представник акціонера.

Вареник Роман Вікторович обраний членом Біржової ради − незалежним директором АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2017 року та протягом 2018-2020 років щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 

Коробкова Олена Анатоліївна, член Біржової ради, незалежний директор 

Коробкова Олена Анатоліївна є Виконавчим директором Незалежної асоціації банків України (НАБУ), громадським діячем та експертом з економіки, ініціатором реформ фінансового сектору в рамках Комплексної програми розвитку фінансового сектору 2020, членом міжвідомчих груп Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, спеціалізованого парламентського комітету, Міністерства внутрішніх справ. Також Коробкова Олена Анатоліївна є аспірантом ДВНЗ "Університет банківської справи".

  У 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальністю "математика", здобула ступінь магістра. Паралельно навчалася у цьому ж університеті на факультеті правознавства (2003-2007 роки) та отримала диплом спеціаліста з правового забезпечення підприємницької діяльності та кваліфікацію юриста.

У 2011 – 2012 роках навчалась в Одеському національному економічному університеті за програмою Євросоюзу "Українська ініціатива" на факультеті економіки і підприємництва, отримала диплом за спеціальністю "фінанси", кваліфікація - економіст.

У 2012 – 2013 роках навчалася в Лондонській бізнес-академії, після закінчення якої отримала диплом за спеціальністю "менеджмент".

З квітня 2018 року – до цього часу є незалежним членом Наглядової ради, голова комітету з питань винагороди АТ Банк "Південний".

З листопада 2011 року – дотепер – виконавчий директор (з 2014 року, до того – Голова апарату) НАБУ.

Протягом 2007 – 2011 років займала посаду директора Департаменту розвитку та маркетингової політики ПАТ "ІМЕКСБАНК".

У 2003 – 2007 роках працювала начальником відділу розвитку та маркетингу АТ Банк "Південний".

Коробкова Олена Анатоліївна була обрана членом Біржової ради − незалежним директором АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2016 року та протягом 2017-2020 років щорічно переобиралася Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 

Коровицький Павло Михайлович, член Біржової ради, представник акціонера

Коровицький Павло Михайлович працює в ПрАТ "Івекс Капітал" з 2011 року та займає посаду Директора торгового департаменту.

У 1996 році закінчив Київський державний економічний університет за спеціальністю "Інформаційні системи в менеджменті" та отримав диплом магістра з інформаційних систем.

1996 -1999 роках навчався в  аспірантурі Київського Державного економічного університету за спеціальністю економіко-математичні методи.

 Коровицький Павло Михайлович обраний на посаду члена Біржової ради Загальними зборами акціонерів АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА"15 червня 2020 року.

 

Куликов Олександр Ігорович, член Біржової ради, представник акціонера

Куликов Олександр Ігорович з 2009 року працює в ТОВ "Універ Капітал",  займав посади начальника Департаменту торгових операцій, виконуючого обов’язки директора. З 2017 року очолює ТОВ "Універ Капітал".

Закінчив Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет" у 2008 році за спеціальністю "економіка підприємництва".

Куликов Олександр Ігорович обраний членом Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітня 2019 року. Загальними зборами акціонерів АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА", які відбулися 15 червня 2020 року, повторно переобраний членом Біржової ради.

 

Лазарєв Дмитро Євгенович, член Біржової ради, незалежний директор 

Лазарєв Дмитро Євгенович з 2017 року займає посаду начальника Казначейства ПАТ КБ "Глобус".

Закінчив Київський національний економічний університет у 2001 році за спеціальністю "банківська справа" та отримав диплом магістра з банківського менеджменту.

Працював начальником казначейства ПАТ "БТА Банк" протягом 2016-2017 років, протягом 2015-2016 років - заступником директора казначейства ПАТ "Банк Кредит Дніпро".  

У 2013- 2015  роках займав посаду начальника Відділу дилінгових операцій та управління ліквідністю в АБ "Укргазбанк".

У 2012- 2013 роках працював в ПАТ "Ерсте Банк" на посаді Директора казначейства.  

Лазарєв Дмитро Євгенович обраний членом Біржової ради − незалежним директором АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2016 року та протягом 2017-2020 років щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 

Мацуєв Денис Володимирович, член Біржової ради, представник акціонера

Мацуєв Денис Володимирович з 2015 року очолює СП ТОВ "Драгон Капітал". З 2006 року до 2015 року займав посаду заступника Директора СП ТОВ "Драгон Капітал".

У 2005 році отримав ступінь магістра економіки та фінансів у Університеті Штата Нью Йорк в Бінгхемптоні (США), пройшов інтернатуру в Auerbach Grayson, однією з найбільших американських брокерських компаній (Нью-Йорк).

Мацуєв Денис Володимирович був обраний членом Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2016 року та протягом 2017-2020 років щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 

Машковська Марина Василівна, член Біржової ради, представник акціонера

Машковська Марина Василівна займає посаду Генерального директора ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" з 2014 року, адвокат.

Закінчила Київський університет туризму, економіки та права у 2005 році за спеціальністю "правознавство", кваліфікація – юрист.

Увійшла до складу Біржової ради 02 квітня 2020 року. Загальними зборами акціонерів АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА", які відбулися 15 червня 2020 року, переобрана членом Біржової ради на новий строк. 

 

 

Попович Тетяна Миколаївна, член Біржової ради, представник акціонера

Попович Тетяна Миколаївна займає посаду Директора по Ринках Капіталу в АТ "Альфа-Банк,  є співголовою Комітету банківських та фінансових послуг Американської торговельної палати в Україні.

Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана у 1998 році за спеціальністю "облік і аудит" та отримала ступінь магістра з обліку і аудиту в управлінні банками.

Є членом Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" з квітня 2016 року. Протягом 2017-2020 років щорічно переобиралася Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду