Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 21.03.2023 22:20
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Пятница, 19 октября 2012

Коментар по акції: Енергомашспецсталь

КІНТО
Рекомендация: ENMA, Енергомашспецсталь, азпокупать

Остання угода на УБ за акцією ПАТ «Енергомашспецсталь» була укладена 5 жовтня при ціні 0,51 грн. Зважаючи на дуже низьку ліквідність акції, даний ціновий рівень тримається з початку року. Протягом цього часу індекс УБ знизився на 43%, а в останні три місяці та місяць торгів на 24% та 21% відповідно.

Підприємство до кінця поточного року має намір закінчити, розпочату ще в 2005 році, програму комплексного техпереозброєння вартістю більше ніж $300 млн. Модернізація виробничих потужностей Енергомашспесталі крім іншого дозволить збільшити продуктивність ДСП та скоротити питомі витрати енергоресурсів; забезпечить технічну можливість виготовлення великотоннажних злитків для заготовок реакторів в атомній енергетиці вагою до 500 т.; надасть можливість виробництва нержавіючих марок сталі з особливо низьким вмістом карбону; забезпечить можливість механічної обробки деталей масою до 300 т. Підтвердженням високого технологічного рівня виробничих потужностей Енергомашспецсталі є запит на закупку продукції суднобудування від британської Rolls-Royce, що наразі проводить технологічний аудит української компанії.

На сьогодні акції компанії торгуються з трейлінговими коефіцієнтами EV/S = 1,6; EV/EBITDA = 6,5; P/B = 0,6, що вказує на їх відносну дороговизну порівняно з іншими акціями на ринку. Крім того на значення коефіцієнтів EV/S та EV/EBITDA суттєво впливає високе боргове навантаження підприємства.

Як і раніше максимальна віддача технологічного потенціалу підприємства очікується в середньо- та довгостроковому горизонтах, що відбудеться зі зростанням обсягів чистого доходу та вищим рівнем зацікавленості потенційних клієнтів щодо продукції підприємства. Отже, залишаємо фундаментальну довгострокову рекомендацію за акціями ПАТ «Енергомашспецсталь» «купувати», в той же час наголошуємо на ризиковості даної інвестиції, зважаючи як на поточний стан ринку, так і на ризики пов’язані безпосередньо з емітентом.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Українська біржа, 2008-2023. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду