Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 23.05.2019 06:18
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 2 августа 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1644,36+1,01%

Вчора індекс Української біржі знизився на 0,1% після втрати по 0,2% в два попередні дні. Зниження індикатору відбулось від локального максимуму. Фактично воно було дуже подібне на зниження фондового індексу країн, які розвиваються, MSCI EM, в останні дні, як було подібно і до росту індексу MSCI EM до того. Кореляція двох індикаторів з 2008 року в різних часових проміжках представлена нижче на Рис. 1-3. Необхідно буде ще до графіків додати динаміку індексу ПФТС.

 Індекс ПФТС вчора підріс на 0,5% після росту попереднього торгового дня на 0,45%.

 Зміна цін «індексних» паперів за результатами вчорашніх торгів акціями на фондовій біржі ПФТС і самі ціни акцій станом на вчора представлені в Таблиці 1.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, акції які входять до індексних кошиків Української біржі та біржі ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, їх зміни, 01.08.2018

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

гривень

зміна

гривень

зміна

Райффайзен Банк Аваль

0,31

2,6%

0,3051

1,3%

Центренерго

14,98

0,2%

14,9971

-0,6%

Укрнафта

110,5

-1,3%

112,6695

1,4%

Донбасенерго

26,7

2,7%

-

-

Індексна корзина Української біржі

Турбоатом

14,05

0,0%

-

-


Вчора торгова активність на фондовій біржі ПФТС підросла. Вчора обсяг торгів по безадресним заявка з «індексними» акціями Української біржі склав 561 тисячу гривень, а біржі ПФТС - 549 тисячі гривень. Також були одна суттєва адресна угода з акціями «Укрнафти» загальним обсягом 228 тисяч гривень.

 Крім згаданих в Таблиці 1 «індексних» паперів, вчора на ПФТС була також зафіксована ще одна угода по безадресній заявці з акціями «Індустріалбанку» та адресні угоди з акціями інвестиційного фонду та значну суму.

 Світові фондові ринки.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 просів на 0,1%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 знизився ще на 0,45% після втрат двох попередніх днів 0,2% та 0,3%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, майже не змінився, знизившись на зовсім незначні 0,05% після зниження в попередні два дні на 0,25% та 0,2%.

Дохідність 10-и річних облігацій США вчора вперше перевищила позначку у 3% з червня поточного року.

Вчора закінчилось дводенне засідання Комітету по відритим ринкам ФРС, центробанку США. Рішень по збільшенню ставок центробанку не було. ФРС підтвердила свій погляд на економіку США, як на «сильну», вживши на цей раз більш сильні слова і частіше, ніж в попередньому прес-релізі. Учасники фінансових ринків з засідання, як кажуть, «нічого не винесли» - воно виявилось для них малозначимою подією. Очікується, що у вересні ФРС ще раз підніме базову ставку в США.

Помітно більше учасники фінансових ринків вчора і сьогодні зранку приділили уваги все більш інтенсивним чуткам про те, що Адміністрація США (Кабінет міністрів) готує за запитом президента країни Дональда Трампа збільшення ввізних мит з 10% до 25% на продукцію китайського виробництва вартістю 200 мільярдів доларів США.

На цьому фоні сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси знижуються. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові помітно втратять. Зранку фондовий індекс MSCI EM, знижується на суттєві 1,2%.

 Таким чином, зовнішній фон для місцевого українського ринку акцій сьогодні негативний. За відсутності значимих місцевих українських новин для емітентів, акції яких торгуються на біржі ПФТС та індикані ціни яких позначаються на Українській біржі, а також після публікації відносно очікуваної звітності з фінансовими показниками ключових емітентів приблизно на рівні попереднього кварталу, цей зовнішній фон може послугувати каталізатором певного зниження цін місцевих акцій сьогодні. Це є більш імовірним сценарієм для торгів на ПФТС цього четверга.

Рис. 1

Рис. 2

Рис. 3·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 2 августа 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду