Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 24.05.2019 22:01
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 16 октября 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1698,18+0,45%

Минулої п’ятниці індекс Української біржі знизився на 1,1%, імовірно, відображаючи істотні цінові зміни на світових ринках акцій днем раніше, та/або компенсуючи свій власний значний ріст, на 1,9%, днем раніше. Індекс ПФТС минулої п’ятниці зріс ще на 0,7% після росту попередніх двох днів на невеликі 0,2% та 0,1%. Ріст індексу ПФТС співпав з ростом на світових фондових ринках, хоча й, скоріше, був в переважній мірі зумовлений суто українськими чинниками.

Зміни цін «індексних» паперів українських бірж за результатами торгів акціями минулої п’ятниці на фондовій біржі ПФТС і самі ціни акцій за результатами  торгів того дня наведені в Таблиці 1.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, акції які входять до індексних кошиків Української біржі та біржі ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, їх зміни, 12.10.2018

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

Гривень

зміна

гривень

зміна

Центренерго

16,82

3,2%

16,6969

2,8%

Райффайзен Банк Аваль

0,3311

0,6%

0,329

0,0%

Укрнафта

113,5

-0,9%

113,903

-0,5%

Донбасенерго

28,5

9,6%

-

-

Дивлячись на зміну цін акцій в Таблиці 1, можна припустити, що ціна акцій «Центренерго» рухається уверх під впливом майбутньої скорої приватизації компанії та високої стартової ціни цих паперів при її приватизації, 20,69 гривень за акцію. Акції «Райффайзен Банк Аваль», імовірно, додають по мірі накопичення банком прибутку, більшу частину якого, як очікують учасники ринку банк направить в наступному році на виплату значних дивідендів.

Минулої п’ятниці на біржі ПФТС торгували лише перерахованими в Таблиці 1 чотирма «індексними» акціями обох українських фондових бірж. Іншими акціями того дня на ПФТС не торгували.

Обсяг торгів минулої п’ятниці по безадресним заявкам «індексними» акціями Української біржі та  біржі ПФТС склав в грошовому вираженні 595 тисяч гривень. Це менше за середньоденні торги «індексними» паперами бірж за останні пару місяців. Також на ПФТС того дня були зафіксовані по дві адресні угоди з акціями «Укрнафти» та «Центренерго» на загальну суму 471 тисяча гривень.

Українські фінансові новини.

Міністерство фінансів перед значними валютними виплатами розмістила боргові папери також на досить значні 175,9 млн. доларів США. Новина в цілому позитивна, проте її слід поставити в контекст великих скорих виплат за державним боргом.

Мотор Січ готує до запуску в 2019 році нову лінію з виробництва та ремонту несучих та рульових гвинтів вертольотів. Очікується запуск лінії в першому-другому кварталах наступного року. Вартість лінії 150 млн. доларів США. Таким чином «Мотор Січ» розширює лінійку своє продукції. Новина поза сумнівом позитивна для компанії, як емітента цінних паперів.

Раніше «Мотор Січ» на своєму новому вертолітному заводі пустило в експлуатацію лінію з виробництва редукторів для гвинтокрилів – також нова продукція для компанії.

Світові ринки акцій.

Минулої п’ятниці  світові ринки акцій переважно відновлювались після дводенного сильного зниження. Проте вчора, вони мали меншу, але переважно негативну динаміку.

Минулої п’ятниці широкий фондовий індекс США S&P 500 підріс на 1,4%, після загального зниження за два попередні торгові дні на 5,3%. Вчора широкий фондовий індикатор ринку акцій США втратив 0,6%. Загальний результат за два останні торгові дні – плюс 0,8%.

Широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600, на відміну від американського широкого індексу, за два останні торгові дні показав слабку динаміку: - 0,2% та +0,1% і разом – мінус 0,1%. Це після загального зниження за минулі середу та четвер на 3,6%.

Композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, минулої п’ятниці підріс на 2,7%, і вчора знизився на 0,9%. Загальний дводенний результат – плюс 1,8% після попереднього дводенного зниження на 4,0%.

В США, як нерідко пишуть в таких випадках, «стартував сезон квартальної корпоративної звітності» за третій квартал 2018 року. Минулої п’ятниці та цього понеділка була опублікована звітність провідних американських банків, таких Wells Fargo та Bank of America. Квартальний чистий прибуток та дохід цих двох банків перевищив прогнози аналітиків. Аналітики очікують ріст прибутків американських корпорацій на 19% в третьому кварталі 2018 рік до року, що дуже позитивно для ринку акцій.

Проте в США інвестори зараз все більше переймаються можливістю росту інфляції в країні до 3,5%-4% і на цьому фоні можливим суттєвим стрибком дохідності облігацій, що негативно для ринків акцій.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси зростають. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів німецький фондовий індекс DAX практично не зміниться. Зранку фондовий індекс MSCI EM, зростає на 0,1-0,2%. 

Що стосується місцевого ринку акцій, то він сьогодні, мабуть, як і в останні дні, тижні, чи навіть місяці, «перебуватиме на своїй хвилі» і, скоріше за все, ще незначно підросте.


сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 16 октября 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналитический обзор рынка
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду