Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 04.12.2020 04:17
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 27 ноября 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1738,25-1,97%

Вчора індекс Української біржі підріс на 0,45%, індекс ПФТС додав 0,2%. Зміни цін «індексних» паперів українських бірж за результатами вчорашніх торгів «індексними» акціями на фондовій біржі ПФТС і самі ціни цих акцій за результатами торгової сесії цього понеділка наведені в Таблиці 1.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, акціями, які входять до індексних кошиків Української біржі та біржі ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, їх зміни, 26.11.2018

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

Гривень

зміна

гривень

Зміна

Центренерго

16,63

2,0%

16,4552

-2,1%

Райффайзен Банк Аваль

0,3565

0,4%

0,3577

0,9%

Укрнафта

127,0

0,4%

127

0,3%

Донбасенерго

32,25

-0,5%

32,25

-0,5%

Вчора обсяг торгів «індексними» акціями українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС суттєво знизився в порівнянні з минулою п’ятницею і склав в грошовому вираженні 481 тисячу гривень. Це суттєво менше за середньоденний обсяг торгів «індексними» акціями українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС за останні три-чотири місяці.

Вчора на ПФТС пройшли угоди по безадресним заявкам з акціями банку «Південний» та були зафіксовані адресні угоди з акціями «Укргазбанку» і одна зовсім крихітна за обсягом адресна угода з акціями заводу «Промприлад».

Українські новини, важливі для фінансового сектору.

Міністерство економіки та торгівлі пропонує встановити норму відрахування з чистого прибутку на дивіденди для компаній, які контролюються державою наступного року у 50%, а 75%, як було в цьому році. Для «любителів» дивідендів серед учасників місцевого ринку акцій це не дуже добра новина. Проте, слід зазначити, що 50% «на дивіденди» в середньому і так чималий норматив, а підприємствам необхідно розвиватись.

Світові фондові ринки.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 підріс на значимі 1,55%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 додав суттєвих 1,2%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, підріс на 0,8%.

Ряд фахівців вказує на те, що вчорашній відскок на світових ринках акцій після зниження був непереконливим. Чимало спеціалістів говорить про те, що з технічної точки зору поведінка багатьох ключових світових фондових індексів останнім часом нагадує їх типову динаміку при «ведмежому» ринку, тобто тривалому зниженні. Однак, підстав для такої поведінки вже не стільки індексів, а учасників ринків, які своїми купівлями та продажами формують технічну картину на ринках зараз немає. Так є окремі негативні чинники, але навіть самі великі песимісти не очікують, принаймні поки, від світових ринків акцій провалу на інтервалі рік. Можна згадати про те, що прогнозується доволі суттєве сповільнення американської економіки в другому півріччі наступного, 2019 року, є зараз певне сповільнення німецької економіки. Але це сповільнення, в ряді випадків, як в США, можливе суттєве сповільнення, відбудеться більше, ніж за півроку і, крім того, це ще зовсім не рецесія.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси то зростають, то знижуються. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів в Європі німецький фондовий індекс DAX, імовірно, мало зміниться. Зранку фондовий індекс MSCI EM теж мало змінюється.

Що стосується місцевого українського ринку акцій, то на фоні невизначеності на зовнішніх ринках, певного суто психологічного вичерпання факторів для росту місцевого ринку акцій, сьогодні, видається, варто очікувати слабкої динаміки цін акцій, які торгуються на місцевих фондових біржах.  


сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50


Настроение рынка на 27 ноября 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду