Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 04.12.2020 03:55
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Среда, 28 ноября 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1738,250%

Вчора індекс Української біржі знизився на 2,0%. З технічної точки зору в індикаторі УБ з 18 листопада намітився явний розворот донизу, хоча до вчора здавалось, що ріст індексу УБ вже, після певної негативної корекції, цілком можливий. Індекс ПФТС цього вівторка втратив 0,5%.

Зміни цін «індексних» паперів українських бірж за результатами вчорашніх торгів «індексними» акціями на фондовій біржі ПФТС і самі ціни цих акцій за результатами торгової сесії минулого дня наведені в Таблиці 1.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, акціями, які входять до індексних кошиків Української біржі та біржі ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, їх зміни, 27.11.2018

                                                                                                                       

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

Гривень

зміна

гривень

Зміна

Центренерго

16,45

-1,1%

16,42

-0,2%

Райффайзен Банк Аваль

0,3497

-1,9%

0,3508

-1,9%

Укрнафта

123,0

-3,1%

-

-

Донбасенерго

32,27

0,1%

32,27

0,1%

Вчора обсяг торгів «індексними» акціями українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС ще більше знизився в порівнянні з минулим днем і склав в грошовому вираженні 344 тисяч гривень. Це суттєво менше за середньоденний обсяг торгів «індексними» паперами українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС за останні три-чотири місяці.

Вчора на ПФТС пройшла дуже велика за обсягом угода по безадресним заявкам з акціями «Укргазбанку» на суму 1 мільйон 564,5 тисячі гривень. Також були угоди по безадресним заявкам з акціями банку «Південний», «Індустріалбанку», «Вінницяобленерго» (остання по ціні 180 гривень за папір) та невелика за обсягом угода з акціями одного інвестиційного фонду.

Цього вівторка на біржі ПФТС також зафіксована одна адресна угода з акціями «Прикарпаттяобленерго» по ціні 3,00 гривні за акцію, крихітна за обсягом адресна угода з акціями того ж таки «Вінницяобленерго» по тій же ціні 180 гривень за акцію, а також була укладена РЕПО угода з акціями «Турбоатому» на суму 601 тисяча гривень по ціні 12,03 гривні за акцію.

Значимих суто українських новин, важливих для фінансового сектору країни за вчора та станом на сьогоднішній ранок немає.

Світові ринки акцій цього вівторка мали різноспрямовану і несильну динаміку.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 зріс ще на 0,3% після відскоку уверх на значимі 1,55% днем раніше. Широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 минулого дня втратив 0,2%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, підріс ще на 0,4%.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси підростають, на європейські - сильніше. Останнє не дивно враховуючи різне по знаку закінчення торгів цього вівторка в Європі та США. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів в Європі німецький фондовий індекс DAX, дуже імовірно, несильно підросте. Зранку фондовий індекс MSCI EM зростає на 0,8%.

Що стосується місцевого українського ринку акцій, то на фоні невиразної динаміки на зовнішніх ринках сьогодні, видається, варто очікувати несильних змін цін акцій, які торгуються на місцевих фондових біржах за результатами торгів.  


сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50


Настроение рынка на 28 ноября 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду