Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 05.12.2020 19:46
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 13 декабря 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1746,17-0,79%

Вчора індекс Української біржі знизився на 1,4%, відображаючи зміну цін «індексних» акцій за попередній день. Індекс ПФТС цієї середи майже не змінився, просівши на зовсім незначні 0,03%.

Зміни цін «індексних» паперів українських бірж за результатами вчорашніх торгів «індексними» акціями на фондовій біржі ПФТС і самі ціни цих акцій за результатами торгової сесії минулого дня наведені в Таблиці 1.

Цінова втрата колишніх фаворитів, акцій «Центренерго» та «Райффайзен Банк Аваль», вчора компенсувалась (не в індексах, які потребують розрахунку), а в зміні цін індексних акцій в цілому, «на око», помітним ростом ціни «Укрнафти». Імовірно, на ціну акцій «Центренерго» вчора, як і днем раніше, негативно вплинула інформація про відміну приватизаційного конкурсу з продажу державного пакету акцій компанії.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, акціями, які входять до індексних кошиків Української біржі та біржі ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, їх зміни, 12.12.2018

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

Гривень

зміна

Гривень

Зміна

Центренерго

16,8

-1,1%

16,853

-1,3%

Райффайзен Банк Аваль

0,3435

-1,6%

0,3443

-1,6%

Донбасенерго

31,21

0,0%

31,343

0,5%

Укрнафта

134

5,5%

-

-

Вчора обсяг торгів «індексними» акціями українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС склав в грошовому вираженні 492 тисячі гривень, і був дещо більшим, ніж в попередній торговий день. Та це суттєво менше за середньоденний обсяг торгів «індексними» паперами українських бірж по безадресним заявкам на фондовій біржі ПФТС за останні кілька місяців.

Вчора крім цього на фондовій біржі ПФТС пройшли угоди по безадресним заявкам з акціями Миронівського хлібопродукту, а також були зафіксовані адресні угоди з акціями: «Донбасенерго», «Турбоатому» та «Укрнафти».

Також вчора на ПФТС була укладена угода РЕПО з акціями «Укргазбанку» на суму 5 мільйонів гривень.

Значимих для фінансового сектору нашої країни українських новин за вчора та станом на сьогоднішній ранок - немає.

Світові ринки акцій.

Вчора вони очікувано зростали, відновлюючись після своїх зовсім недавніх чутливих втрат. Ріст був добре прогнозованим, враховуючи і попередню недавню динаміку в цих випадках після зниження, і фундаментальні чинники, які стоять зараз за значними коливаннями на фондових ринках.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 зріс на 0,5%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 додав ще 1,7% після  позавчорашнього росту на 1,5% від свого дворічного мінімуму, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, підріс на 1,5%.

Ріст фондових індексів США від локальних мінімумів цього разу поки істотно слабший і повільніший, ніж в попередні два рази. Це насторожує. Індекс S&P 500 не зумів утримати хороший ріст в перший день свого відновлення. Так само і вчора, непогано додаючи в першій половині торгової сесії, коли ріст індикатору складав хороших 1,8%, індекс S&P 500 здав в другій половині дня і закінчив торги доволі скромним ростом у 0,5%. За три торгових дні від мінімуму індекс S&P 500 зріс лише на 0,7%. На це варто звернути увагу.

Сьогодні фондові індекси США, Європи, та в цілому основні фондові індикатори в світі спробують продовжити ріст і, з високою імовірністю, в цілому вдало (в тій чи іншій мірі).

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси зростають; на американські сильніше, десь на 0,5%, на європейські - слабко. Останнє не дивує, враховуючи вчорашнє розходження в силі росту фондових індикаторів в США та Європі. Європейські трейдери не застали затухання росту цін акцій в США цієї середи. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів в Європі німецький фондовий індекс DAX відразу після офіційного початку торгів незначно підросте. Зранку фондовий індекс MSCI EM додає 0,8%.

На цьому, в принципі, слабко позитивному зовнішньому фоні та за відсутності значимих для фінансового сектору країни суто українських новин, сьогодні знову і вкотре можна очікувати слабкої динаміки цін місцевих акцій. Не виключено, що ціна акцій «Центренерго» сьогодні ще продовжить коригуватись вниз.

сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 13 декабря 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду