Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 04.07.2022 09:07
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 1 марта 2022

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1718,50%

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку у зв’язку з воєнним станом в Україні зупинила з 24 лютого 2022 року  розміщення, обіг та викуп всіх цінних паперів, а також проведення операцій в системі депозитарного обліку, окрім проведення операцій необхідних для здійснення Національним банком монетарної та грошово-кредитної політики і Міністерством фінансів операцій з обслуговування державного боргу. 28 лютого було повідомлення, що для обігу на ринку допустять військові облігації. Перший аукціон з продажу військових облігацій зі строком погашенням через рік та встановленою дохідністю 11% приніс у бюджет 8,1 млрд грн. Зазначимо, що у останній день перед припиненням обігу ОВДП по причині воєнного стану котирування дохідності для річних ОВДП були на рівні 15,5%/15,0% (купівля/продаж).

Національний банк призупинив роботу валютного ринку України, крім операцій з продажу іноземної валюти клієнтами. Офіційний курс НБУ був зафіксований на позначці 29,25 грн/дол, що у свою чергу буде сприяти міцності банківської системи, так як переоцінка валютних зобов’язань банків поки буде не критичною. Міжбанківський валютний ринок мав останні котирування 29,95 грн/дол. Інформаційні ресурси показують, що готівковий курс долару становить 29,21 - 31,30 грн/дол (купівля - продаж).

На ринку єврооблігацій середньострокові 5-річні бонди мають індикативні котирування 33,5 центів за 1 долар номіналу, що відповідає дохідності до погашення 46%. Між котируваннями на покупку та продаж великий спред, що натякає на те, що реальних угод зараз з українськими євробондами досить мало. Учасники ринку  показують, що готові купити 5-річні євробонди України з дохідністю 49%, а продати по дохідності 40%. Для 10-річних євробондів котирування на купівлю знаходяться на рівні дохідності 31%, а на продаж на рівні дохідності 24%.

Серед окремих корпоративних українських єврооблігацій зазначимо, що індикативні котирування для бондів «МХП» становлять 37 центів за 1 долар номіналу, що дає дохідність до погашення 43%.

Ціна для ВВП варантів України за останній тиждень впала з рівня 75 центів до 40 центів за 1 долар номіналу.

На глобальному біржовому ринку внаслідок воєнного вторгнення Росії в Україну ціна нафти сягнула 106 доларів за барель, а золото, як метал який використовуються як інструмент для хеджування ризиків, піднявся в ціні приблизно на 3% до 1933 доларів за унцію.

читати докладніше

Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 1 марта 2022
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду