Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 04.07.2022 10:00
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 28 марта 2022

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1718,50%

Від компаній «Укрнафта» та «Центренерго» не було нових офіційних повідомлень, щодо їх поточної діяльності в умовах війни. При цьому, дані від компанії «ДТЕК» свідчать про те, що «Центренерго» продовжує виробляти електроенергію, забезпечуючи 4,3% від загального об’єму споживання електроенергії в країні. Для порівняння, «Донбасенерго» дає країні приблизно 2% електроенергії, а атомні станції дають 53%. Решта електроенергії виробляється на ТЕС ДТЕК, на гідростанціях та на об’єктах сонячної та вітрової генерації.

Поки біржові та позабіржові торги українськими цінними паперами залишаються припиненими по причині воєнного стану. Зараз у вільному обігу є лише спеціальні військові облігації. У минулий вівторок Мінфін на первинному аукціоні зміг продати військових облігацій на загальну суму приблизно 6 млрд грн. Дохідність для даних ОВДП пропонується 11%. Погашення даних ОВДП буде через рік.

Серед українських акцій, що торгуються на зовнішніх ринках, відмітимо падіння котирувань компанії «Кернел» за тиждень на 9.9% до 31.9 злотих. Ринкова капіталізація «Кернел» з початку року скоротилася майже вдвічі до 597 млн дол. По акціям «Астарти» була майже ідентична ситуація з падінням вартості на 45% з початку року.

Акції компанії Enwell Energy (Regal) за минулий тиждень змогли підрости на 2.6% до 22.1 пенсів (з початку року падіння ціни на 37%).

Ситуація на ринку українських єврооблігацій залишається невизначеною. Існують припущення, що Міністерство фінансів буде ініціювати певну реструктуризацію зовнішнього боргу, так як країна стикнулася з безпрецедентною воєнною агресією з боку Росії. На даний час неможливо спрогнозувати умови потенційної реструктуризації боргу. Індикативні котирування 10-річних євробондів України знаходяться на позначці 33.4 цента за долар номіналу, що дає дохідність до погашення на рівні 28%. Для 5-річних євробондів індикативна ціна становить 35.5 центів (дохідність 44%). Українські єврооблігації зі строком погашення у вересні цього року торгуються по ціні 51% від номіналу. Така ціна може свідчити про сподівання окремих інвесторів, що дані бонди будуть погашені за рахунок фінансової допомоги від західних партнерів України (передусім США та ЄС).

На готівковому валютному ринку курс долара США становить 33.0 грн/дол. Офіційний курс гривні продовжує бути зафіксованим на позначці 29,25 грн/дол.


читати докладніше


Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 28 марта 2022
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду