Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 04.07.2022 08:17
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 11 апреля 2022

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1718,50%

Україна продовжує отримувати широку підтримку від світових політичних лідерів. Протягом минулого тижня до Києва відбувся візит прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, канцлера Австрії Карла Нехаммера, голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн та представника європейської дипломатії Жозепа Борреля. Тим часом, з економічної сторони, сукупна фінансова підтримка України від міжнародних партнерів може сягнути 20 млрд дол, про що повідомив голова НБУ Кирило Шевченко. Уряд вже прозвітував, що отримав понад 3 млрд дол. станом на початок квітня.

Серед статистичних даних, зазначимо, що офіційна споживча інфляція у березні склала 13,7% у річному вираженні. На наш погляд, офіційні дані виглядають дещо заниженими, показуючи зростання індексу цін лише на 4,5% у березні в порівнянні з лютим. Тим не менше, в умовах війни та значної подальшої невизначеності констатувати середню динаміку цін по країні на ті чи інші групи товарів майже неможливо. На 14 квітня (четвер) заплановано засідання правління Національного банку з монетарної політики для перегляду облікової ставки. Ми очікуємо, що в умовах поточної кризової ситуації НБУ не буде переглядати рівень облікової ставки і залишить її на позначці 10% для того, щоб не спричинити підвищення відсоткових ставок у банківській системі.

Торги цінними паперами на «Українській біржі», крім «військових» ОВДП, залишаються зупиненими.

На первинному аукціоні з розміщення «військових» ОВДП, що пройшов 5 березня, до бюджету було залучено 5,6 млрд грн, включаючи надходження від продажу облігацій номінованих у євро на суму 143 млн євро (строк обігу 8-місяців з дохідністю 2,5% річних). Гривневі «військові» ОВДП продавалися з дохідністю 10% для облігацій з погашенням через сім місяців та з дохідністю 11% для випуску з погашенням у червні наступного року.

На ринку українських суверенних єврооблігацій 5-річні боргові папери торгуються за ціною 39 центів за долар номіналу (дохідність 40,3%). 10-річні євробонди мають котирування 37 центів за долар (дохідність 25,5%).

Валютний ринок залишається в обмеженому режимі з дозволеними операціями для переказу валюти лише за товари, що входять до переліку критичного імпорту. Тим часом, на готівковому ринку обмінний курс знаходиться біля позначки 32,5 грн/дол.

новини економіки

- Золотовалютні резерви Нацбанку тримаються на рівні 28 млрд дол

читати докладніше


Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 11 апреля 2022
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду