Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 08:49
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 8 августа 2022

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1718,50%

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку знімає майже всі обмеження на здійснення операцій на ринках капіталу та організованих товарних ринках, які були введені 24.02.2022 у зв’язку зі збройним нападом росії на Україну та введенням воєнного стану. Поновлення торгів акціями на «Українській біржі», скоріш за все, приведе до падіння котирувань основних акцій вдвічі в порівнянні з рівнями, що були у лютому (по аналогії з падінням акцій українських компаній в середньому на 48% на Варшавській біржі).

За минулий тиждень по акціям, що торгуються на Лондонській біржі, можна виділити підйом котирувань «МХП» на 1,2% до 4,30 доларів. Ринкова капіталізація Ferrexpo майже не змінилася з рівня 1,1 млрд доларів після того, як компанія повідомила про падіння чистого прибутку у вісім разів у річному порівнянні до 82 млн доларів у січні-червні.

Ціна акцій газовидобувної компанії Enwell Energy (раніше Regal) за тиждень додала 0,2% до 21,6 пенсів.

На аукціоні з розміщення військових ОВДП запропонований рівень дохідності для річних облігацій залишився на позначці 16%. Таким чином, Міністерство фінансів залучило 2 серпня 3,1 млрд грн, що було менше за необхідну суму, закладену в прогнозних планах по розміщенню ОВДП. З початку нападу росії обсяг сплачених Урядом України коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 30,7 млрд грн перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.

Індикативні котирування українських суверенних єврооблігацій знов пішли вниз на фоні подальшої невизначеності стосовно можливого загострення російської агресії. Євробонди з виплатою у 2024 році  впали на 11,7% до 18,2 центів за долар номіналу (дохідність 167%). Ціна для 10-річних євробондів зменшилася на 11,8% до 15,0 центів за долар (дохідність 58%).

На готівковому ринку курс долару за тиждень знизився на 3,2% до 39,70 грн/дол. На наш погляд, Нацбанк був досить ефективним в донесенні ідеї занадто великих спекуляцій з валютою, що зрештою привело до певного послаблення тиску на гривню. Також важливим є фактор сповільнення темпу використання золотовалютних резервів, які на початок серпня становили 22,4 млрд доларів (-2% за липень). Поточний обсяг міжнародних резервів забезпечує фінансування 3,5 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України. 

новини компаній

- Чистий прибуток Ferrexpo впав у вісім разів до 82 млн доларів у першому півріччі 2022 року

читати докладніше


Инвестиционная компания «Ивекс Капитал»

Операции с ценными бумагами

Управление активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Украина, г.Киев 01021
Кловский спуск, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 этаж

www.eavex.com.ua

При подготовке настоящего материала были использованы данные, на основе публичных источников, заслуживающих, на наш взгляд, доверия, однако проверка представленных в этих источниках данных нами не проводилась. Оценки и прогнозы, высказанные в материале, являются частным мнением аналитиков относительно описываемых событий. Данный материал носит исключительно информационный характер и не должен рассматриваться как предложение к совершению каких-либо сделок с какими-либо ценными бумагами или как руководство к другим действиям. Информация, содержащаяся в материале действительна только на дату публикации.

Лицензия НКЦБФР от 06.10.2015

Настроение рынка на 8 августа 2022
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду