Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Неділя, 25.02.2024 03:58
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 24 октября 2022

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1406,280%

Україна опинилася в становищі, коли останні два тижні ракетні атаки росії сконцентровані на меті вивести з ладу теплову генерацію країни. В таких умовах в Києві та ще семи областях запроваджені тимчасові відключення електропостачання, необхідні для ремонту пошкодженого внаслідок російських обстрілів обладнання. Відключення стосуватимуться Харківської, Полтавської, Сумської областей. При цьому найбільший обсяг обмеження буде застосовано у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Основні руйнування сталися на так званих пристанційніх вузлах – складній інфраструктурі, через яку генерація зв’язана із споживачами. Відновити її непросто, але можливо.

Торги на «Українській біржі» були зі змішаною динамікою котирувань окремих акції. По «Центренего» було ситуативне зростання на 16% до 5,1 грн. Акції «Укрнафти» додали в ціні 1,0% до 200 грн. Тим часом по  «Крюківському вагонзаводу» було падіння на 20% до 11,3 грн.

Акції українських агро компаній з лістингом на зарубіжних біржах були під натиском гравців на пониження. Причиною була негативна інформація, що внаслідок дій росії, яка свідомо затримує повноцінну реалізацію «зернової ініціативи», українські порти останніми днями  завантажені тільки на 25-30% своїх можливостей.

По акціям «Кернел» падіння було на 11% до 16,8 злотих. «Агротон» та «Астарта» втратили 10% та 14% капіталізації відповідно. Котирування «МХП» знизилися на 8,4% до 3,4 доларів.

Краще за інших виглядали акції Ferrexpo, які за тиждень зросли на 3,7% до 118 пенсів під впливом певного позитивного моменту на глобальних фінансових ринках.

Міністерство фінансів нарешті наважилося підвищити ставки за ОВДП. На аукціоні 18 жовтня були запропоновані 1,3-річні облігації з дохідністю 18,5%. Заявки були задоволені на суму 1,9 млрд грн. Піврічні ОВДП номіновані в доларах розміщувалися з дохідністю 4,25%. На вторинному ринку дохідність ОВДП залишається в широкому діапазоні 24% / 19% (купівля / продаж).

Гривня продовжила певною мірою укріплюватися на готівковому ринку. За тиждень долар подешевшав на 0,7% до 40,50 грн/дол.

новини компаній

- Верховний Суд погодив «Укрнафті» виплату 30% прибутку на дивіденди з прибутку 2018 року замість 90% виплати, яку вимагав Кабінет Міністрів

читати докладніше

Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 24 октября 2022
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду