Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.07.2024 16:41
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 7 сентября 2023

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1736,3+10,34%

США оголошують про нову допомогу Україні на загальну суму понад $1 млрд, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен. В пакет входить $665,5 мільйона на нову військову і цивільну допомогу у сфері безпеки.

"Загалом від початку російської агресії ми виділили понад $43 мільярди на допомогу у сфері безпеки", - заявив він на спільній пресконференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Держсекретар заявив, що допомога містить $175 мільйонів США для "забезпечення значної підтримки ППО України, що є гострою необхідністю".

***

Міжнародні резерви України на 1 вересня 2023 року становили $40,387 млрд, знизившись у серпні на 3,2% або $1,351 млрд, повідомив Національний банк.

***

На 1 серпня частка непрацюючих кредитів (NPL) банківської системи склала 39,26% (430,3 млрд грн). За останній звітний місяць вона дещо збільшилась на 0,33 в.п. (+5,2 млрд грн). Про це повідомляє голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

***

Як змінилися депозитні пропозиції невеликих банків.Рис.1

***

В інтерв'ю виданню "Латифундист" лідер неформальної спільноти міноритарних акціонерів "Кернел" засновник GonzoInvest Павло Бойко заявив, що процедурою дорозміщення акцій "Кернел" намагається розмити їх частку в компанії.

Бойко зазначив, що міжнародних інвесторів не допустили до участі в купівлі акцій під час їх дорозміщення, при цьому міноритарні акціонери планують оскаржити цю процедуру в суді.

***

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг АТ "Укрзалізниця" на рівні "СС". Про це повідомляється на сайті агентства.

Рейтинг кредитоспроможності (Standalone Credit Profile, SCP) "Укрзалізниці" змінено з "сс" на "ссс-" на тлі кращих, ніж очікувалося результатів УЗ за перше півріччя 2023 року та оновленого прогнозу на весь рік.

***

Інститут управління поставками (ISM) повідомив у середу, що його невиробничий PMI зріс до 54,5 минулого місяця, що є найвищим показником з лютого 2023 (за останні шість місяців) та більше з 52,7 у липні. Показник вище 50 вказує на зростання сфери послуг, на яку припадає більше двох третин економіки.

Інфляційний тиск посилився, повідомив ISM.

Новина сприяла укріпленню долара США.

***

Китай повідомив про ще одне місячне падіння імпорту та експорту, хоча і менш стрімке, ніж очікувалося. Експорт Китаю впав на 8,8% у серпні 2023 порівняно з серпнем 2022; спад зовнішньої торгівлі країни продовжується. Однак це краще, ніж падіння на 9,2%, яке очікували економісти згідно опитування Reuters.

Імпорт у доларах США в серпні впав на 7,3% порівняно з минулим роком, що також краще, ніж очікування по Reuters, падіння на 9,0%
сайт  "КІНТО"

тел. (044) 246-73-50.

Настроение рынка на 7 сентября 2023
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду