Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 04:56
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 1 июля 2024

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1194,150%

Рада директорів МВФ затвердила черговий транш для України у розмірі 2,2 млрд доларів.  Таким чином,  обсяг отриманих виплат за поточною програмою МВФ становитиме близько 7,6 млрд доларів з загального кредитного ліміту в 15,6 млрд доларів на період до 2027 року. В цьому році Україна має змогу отримати від МВФ ще два транші на загальну суму 2,3 млрд доларів.

В МВФ зазначили, що прогноз для України на другу половину року та 2025 рік погіршився, через руйнівні атаки на українську енергетичну інфраструктуру та високі ризики, пов’язані з невизначеністю щодо тривалості війни. Експерти МВФ також підкреслили важливість питання реструктуризації комерційного зовнішнього боргу та боргової стійкості відповідно до цілей, передбачених програмою. Це повинно допомогти створити простір для критичних видатків і повернути борг до прийнятного рівня.

Те що Україна продовжує виконувати вимоги програми МВФ дає певну надію на здатність країни покращити фіскальну ситуацію у майбутньому. Індикативні котирування суверенних єврооблігацій України продемонстрували зростання протягом тижня не дивлячись на відсутність додаткових новин щодо процесу реструктуризації цих бондів. Довгострокові єврооблігації піднялися в ціні на 5,3% до 27,9 центів за долар номіналу. Інші випуски торгувалися в середньому по ціні 30,6 центів за долар номіналу. Попередні умови реструктуризації передбачають списання до 60% від номіналу. 

Серед акцій українських компаній, що торгуються на зарубіжних біржах, продовжилося активне зростання ринкової капіталізації «Мілкіленд». За тиждень котирування акцій компанії підскочили вгору на 27% до 1,39 злотих (капіталізація 11 млн доларів). З початку червня вартість акцій «Мілкіленд» фактично подвоїлася, що може свідчити про наближення певної корпоративної події, яка і викликала  це стрімке зростання акції. Поки в публічному просторі відсутні новини, які би виправдали таке пожвавлення у цінних паперах даного емітента.

По акціям газодобувної компанії Enwell Energy (попередня назва Regal Petroleum) котирування додали одразу 20% до позначки в 19,3 пенсів (капіталізація 78 млн дол.), що було реакцією ринку на повідомлення, що в Держгеонадрах скасували призупинення ліцензії на видобуток на двох родовищах Enwell Energy в Україні.

новини економіки

- Державний зовнішній борг України збільшився на 8 млрд доларів з початку року до 103 млрд доларів. Внутрішній борг у доларовому еквіваленті становить 40 млрд.

читати докладніше


Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 1 июля 2024
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду