Log in with an existing account
Login:
Password:
Forgot your password? | Register
Ukraine Exchange - The first exchange in Ukraine with direct market access and internet-trading
Register Login
Tuesday, 18.06.2024 09:58
Українська Українська
For Investors
For Brokers
Securities Market
Derivatives Market
Exchange Members
Market Data
Index
Technical Support
About Us
News
E-mail Subscription

Analytics and Market news

Friday, 15 June 2012

Коментар по акціях Інтерпайп «Новомосковський ТЗ»

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

Акції одного з підприємств групи «Інтерпайп» – Новомосковського трубного заводу (NVTR) – наразі не входять до ліквідної частини ринку заявок Української біржі. За останні три місяці обсяг торгів цінними паперами емітента склав лише 230 тис. грн. Зважаючи на це, динаміка акцій NVTR дуже волатильна. Так, лише за вчорашній день акції знизились на 43%, не маючи при цьому вагомого на те підґрунтя. А тому порівнювати доходність акцій Новомосковського трубного заводу з іншими підприємства галузі та з ринком в цілому далі немає сенсу. Наразі котирування акцій емітенту торгуються близько рівня у 0,40 грн. за акцію, просідаючи або зростаючи на 25%. Така поведінка гравців фондового ринку в першу чергу пояснюється їх невпевненістю у подальшому русі ринку в цілому та вже характерними спекуляціями навколо нього.

Загалом же Новомосковський трубний завод працює з хорошою завантаженістю виробничих потужностей. За 5 місяців 2012 року підприємство виготовило 101 тис. тонн сталевих труб, що на 15% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Згідно з планами керівництва заводу, цього року обсяг виробництва продукції на заводі досягне 235 тис. тонн труб (+8%, р/р). Для реалізації такого сценарію заводу необхідно наступні 7 місяців працювати з завантаженням 19 тис. тонн/м, а це не просто реальний, а й навіть дещо поміркований показник. Адже, на нашу думку, цей план може бути перевиконаним, оскільки у поточному році середньомісячний обсяг вироблених труб – 20 тис. тонн.

Отже, наразі необхідним є відображення хороших виробничих показників Новомосковського трубного заводу на його квартальних фінансових результатах. Рівень рентабельності виробництва може підбадьорити інвесторів за умови хорошої кон’юнктури фондового ринку.

Таким чином, суттєвих подій у діяльності Новомосковського ТЗ не відбувалось, рекомендація залишається незмінною – «тримати».


Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Ukrainian Exchange, 2008-2024. All the rights for the information and analytical materials published on this website are protected in compliance with the ukrainian legislation.
Direct Market Access services are provided by the trading participants of the Ukrainian Exchange.
Tel: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Address: Yakubenkivska Street, 7-g, Kyiv, 04107, Ukraine