Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 18.06.2024 21:11
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 3 декабря 2012

Коментар по акціях: Новомосковський ТЗ

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

З початку року акції Новомосковського трубного заводу групи «Iнтерпайп», торгуючись з дуже малими обсягами торгів на ринку заявок Української біржі, знизили свої котирування на 55%. В цей же час індекс українських акцій UX просів на 42%. На менших інтервалах: 6-9 міс. акції емітенту також програють ринку по доходності. А от за останні три місяці акції підросли на 11%, а індекс впав на 12%. Динаміка акцій NVTR дуже волатильна – денна доходність коливається від «-35%» до «+45%». Такий розмах лише підтверджує що основним драйвером руху акцій вгору/вниз на сьогодні є спекуляції. Обсяги торгів за акціями низькі, але за останні три місяці покращились, що видно зі статистики: за 6 місяців обсяг торгів акціями заводу склав 330 тис. грн., а за останні 3 місяці – 280 тис. грн. Це не можна пояснити кращою кон’юнктурою фондового ринку в цілому, оскільки ліквідність на ринку не збільшилась. Скоріше всього зі збільшенням обсягів виробництва сталевих труб Новомосковським трубним заводом гравці ринку звернули увагу на акції цього емітенту.

Середній обсяг виробництва сталевих труб на Новомосковському ТЗ за останні три місяці зріс з 20 тис. тонн на початку року до 24 тис. тонн. В цілому за 10 місяців поточного року завод збільшив обсяги виробництва трубної продукції на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 217 тис. тонн. Результатів за листопад поки що немає, але ми очікуємо рівень 24-25 тис. тонн; а в цілому за рік – не менше 260 тис. тонн.

В сьогоднішніх реаліях акції малоліквідного та мало-капіталізованого Новомосковського трубного заводу не рекомендуються на купівлю, незважаючи на ціну всього 0,30 грн. за одну акцію та низькі ринкові мультиплікатори. Таким чином, рекомендація залишається – тримати.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду