Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.07.2024 18:05
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Пятница, 15 июня 2012

Коментар по акціях Інтерпайп «Новомосковський ТЗ»

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

Акції одного з підприємств групи «Інтерпайп» – Новомосковського трубного заводу (NVTR) – наразі не входять до ліквідної частини ринку заявок Української біржі. За останні три місяці обсяг торгів цінними паперами емітента склав лише 230 тис. грн. Зважаючи на це, динаміка акцій NVTR дуже волатильна. Так, лише за вчорашній день акції знизились на 43%, не маючи при цьому вагомого на те підґрунтя. А тому порівнювати доходність акцій Новомосковського трубного заводу з іншими підприємства галузі та з ринком в цілому далі немає сенсу. Наразі котирування акцій емітенту торгуються близько рівня у 0,40 грн. за акцію, просідаючи або зростаючи на 25%. Така поведінка гравців фондового ринку в першу чергу пояснюється їх невпевненістю у подальшому русі ринку в цілому та вже характерними спекуляціями навколо нього.

Загалом же Новомосковський трубний завод працює з хорошою завантаженістю виробничих потужностей. За 5 місяців 2012 року підприємство виготовило 101 тис. тонн сталевих труб, що на 15% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Згідно з планами керівництва заводу, цього року обсяг виробництва продукції на заводі досягне 235 тис. тонн труб (+8%, р/р). Для реалізації такого сценарію заводу необхідно наступні 7 місяців працювати з завантаженням 19 тис. тонн/м, а це не просто реальний, а й навіть дещо поміркований показник. Адже, на нашу думку, цей план може бути перевиконаним, оскільки у поточному році середньомісячний обсяг вироблених труб – 20 тис. тонн.

Отже, наразі необхідним є відображення хороших виробничих показників Новомосковського трубного заводу на його квартальних фінансових результатах. Рівень рентабельності виробництва може підбадьорити інвесторів за умови хорошої кон’юнктури фондового ринку.

Таким чином, суттєвих подій у діяльності Новомосковського ТЗ не відбувалось, рекомендація залишається незмінною – «тримати».


Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду