Log in with an existing account
Login:
Password:
Forgot your password? | Register
Ukraine Exchange - The first exchange in Ukraine with direct market access and internet-trading
Register Login
Tuesday, 04.10.2022 19:16
Українська Українська
For Investors
For Brokers
Securities Market
Derivatives Market
Exchange Members
Market Data
Index
Technical Support
About Us
News
E-mail Subscription

Analytics and Market news

Friday, 10 August 2012

Коментар по акціях «Укрсоцбанку»

КІНТО
Рекомендация: USCB, Укрсоцбанк, аздержать

З початку літа акції Укрсоцбанку коливалися в діапазоні 0,14-0,19 грн., в середині червня вони знизилися до нижньої межі коридору, однак вже на початку липня зросли до верхньої межі. Зараз акції дещо знизилися до рівня 0,16 грн. Слід зазначити, що ліквідність акцій різко впала після того, як Unicredit Bank викупив з ринку понад 2% акцій в рамках додаткової емісії.

2 кв. року Укрсоцбанк завершив очікувано з мінімальним прибутком за національними стандартами – 1,6 млн. грн. Це вже 8 поспіль квартал, який банк завершує з фінансовим результатом менше 10 млн. грн. Незважаючи на начебто очевидність результату, у структурі доходів/витрат відбулися помітні зміни. По-перше, відбулося несподіване зростання адміністративних витрат банку на 63% р/р, або 206 млн. грн., до 532 млн. грн. По-друге, також неочікувано знизилися відрахування у резерви – на 43% р/р, або 219 млн. грн., до 290 млн. грн. Фактично, зростання витрат компенсувалося зниженням відрахувань у резерви, тож остаточний результат залишився майже незмінним.

Баланс Укрсоцбанку за 2 кв. також зазнав деяких змін, переважно негативних. Кредити знизилися на 417 млн. грн. (найбільше падіння за 6 кварталів), депозити – на 552 млн. грн. (найбільше падіння за 12 кварталів). Дефіцити покривалися за рахунок притоку материнських коштів – на 232 млн. грн. кв/кв. Тобто банк фактично збільшив залежність від материнських коштів протягом періоду, в той час як база активів скоротилася.

Загалом, фінансовий стан банку залишився відносно стабільним. Перспективи зростання також не змінилися – наразі вони відсутні, зважаючи на стагнацію економіки, кризу в Європі та жорстку монетарну політику НБУ. Тому, й рекомендація тримати залишається в силі. Ми не бачимо перспектив зростання акцій Укрсоцбанку в даному ринку, однак причин для падіння зараз також немає.


Другие рекомендации по инструменту
23 April 2012
Аналитический департамент SORTIS
22 February 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 22 от 14.02.2012


Copyright © Ukrainian Exchange, 2008-2022. All the rights for the information and analytical materials published on this website are protected in compliance with the ukrainian legislation.
Direct Market Access services are provided by the trading participants of the Ukrainian Exchange.
Tel: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Address: Tropinina Street, 7-g, Kyiv, 04107, Ukraine