Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 29.02.2024 20:50
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 8 ноября 2012

Коментар по акції: Укрсоцбанк

КІНТО
Рекомендация: USCB, Укрсоцбанк, аздержать

Динаміка акцій Укрсоцбанку в останні три місяці була доволі волатильною. Спочатку акції різко зросли на початку вересня з 0,15 до 0,20 грн., а згодом плавно знизилися до 0,135 грн. наприкінці жовтня. Звідти відбувся невеликий відскок, і зараз акції торгуються в межах 0,14-0,15 грн.

Цікаво те, що особливих змін у фінансах банку за цей час не відбувалося. Наприклад, 3 кв. зафіксував приблизно ті ж тенденції у роботі Укрсоцбанку, що і у попередніх кварталах. Чистий прибуток все так само показується на рівні близькому до 0, а всі операційні доходи йдуть у резерви. Слід лише зазначити, що зростання адміністративних витрат у 2 кв., очевидно пов’язаних з продажем частини кредитів з дисконтом, обернулося їх зниженням кв/кв, в ході чого вони повернулися до нормального рівня у 300-400 млн.грн. в квартал.

Єдина суттєва зміна – фактичне зменшення акцій в обігу після завершення додаткової емісії. Кількість акцій в обігу – приблизно 2% від 18,1 млрд. акцій, порівняно з 4,5% від 12,7 млрд. ще півроку тому. В останні два місяці зниження ліквідності особливо вдавалося в знаки, коли денний обсяг торгів по акціям дуже рідко коли перевищував 200 тис.грн. Відповідно, зросли спреди, розширилися коливання ціни в межах дня. В останні 9 торгових сесій лише у двох діапазон коливання ціни акцій Укрсоцбанку був меншим за 0,01 грн., або 6-7%. Тобто, акція різко втрачає у ліквідності і її може спіткати доля акцій Банку Форум.

За коефіцієнтами, Укрсоцбанк залишається дорожчим за Аваль, хоча порівняно дешевий за іноземні аналоги. Однак, зараз на ринку мало хто порівнює акції з зарубіжними, і тим більше не приймає рішення щодо інвестування лише виходячи з цього факту. Таким чином, враховуючи те, що ситуація з акціями Укрсоцбанку залишається переважно незмінною в останні 3-6 місяців, мине не бачимо підстав змінювати рекомендацію і залишаємо її на рівні ТРИМАТИ. Єдиним суттєвим застереженням на майбутнє залишається загроза повільного «вмирання» акції через неліквідність.
 

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту
23 апреля 2012
Аналитический департамент SORTIS
22 февраля 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 22 от 14.02.2012


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду