Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.07.2024 13:27
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Пятница, 10 августа 2012

Коментар по акціях «Укрсоцбанку»

КІНТО
Рекомендация: USCB, Укрсоцбанк, аздержать

З початку літа акції Укрсоцбанку коливалися в діапазоні 0,14-0,19 грн., в середині червня вони знизилися до нижньої межі коридору, однак вже на початку липня зросли до верхньої межі. Зараз акції дещо знизилися до рівня 0,16 грн. Слід зазначити, що ліквідність акцій різко впала після того, як Unicredit Bank викупив з ринку понад 2% акцій в рамках додаткової емісії.

2 кв. року Укрсоцбанк завершив очікувано з мінімальним прибутком за національними стандартами – 1,6 млн. грн. Це вже 8 поспіль квартал, який банк завершує з фінансовим результатом менше 10 млн. грн. Незважаючи на начебто очевидність результату, у структурі доходів/витрат відбулися помітні зміни. По-перше, відбулося несподіване зростання адміністративних витрат банку на 63% р/р, або 206 млн. грн., до 532 млн. грн. По-друге, також неочікувано знизилися відрахування у резерви – на 43% р/р, або 219 млн. грн., до 290 млн. грн. Фактично, зростання витрат компенсувалося зниженням відрахувань у резерви, тож остаточний результат залишився майже незмінним.

Баланс Укрсоцбанку за 2 кв. також зазнав деяких змін, переважно негативних. Кредити знизилися на 417 млн. грн. (найбільше падіння за 6 кварталів), депозити – на 552 млн. грн. (найбільше падіння за 12 кварталів). Дефіцити покривалися за рахунок притоку материнських коштів – на 232 млн. грн. кв/кв. Тобто банк фактично збільшив залежність від материнських коштів протягом періоду, в той час як база активів скоротилася.

Загалом, фінансовий стан банку залишився відносно стабільним. Перспективи зростання також не змінилися – наразі вони відсутні, зважаючи на стагнацію економіки, кризу в Європі та жорстку монетарну політику НБУ. Тому, й рекомендація тримати залишається в силі. Ми не бачимо перспектив зростання акцій Укрсоцбанку в даному ринку, однак причин для падіння зараз також немає.


Другие рекомендации по инструменту
23 апреля 2012
Аналитический департамент SORTIS
22 февраля 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 22 от 14.02.2012


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду