Log in with an existing account
Login:
Password:
Forgot your password? | Register
Ukraine Exchange - The first exchange in Ukraine with direct market access and internet-trading
Register Login
Tuesday, 04.10.2022 20:14
Українська Українська
For Investors
For Brokers
Securities Market
Derivatives Market
Exchange Members
Market Data
Index
Technical Support
About Us
News
E-mail Subscription

Analytics and Market news

Thursday, 8 November 2012

Коментар по акції: Укрсоцбанк

КІНТО
Рекомендация: USCB, Укрсоцбанк, аздержать

Динаміка акцій Укрсоцбанку в останні три місяці була доволі волатильною. Спочатку акції різко зросли на початку вересня з 0,15 до 0,20 грн., а згодом плавно знизилися до 0,135 грн. наприкінці жовтня. Звідти відбувся невеликий відскок, і зараз акції торгуються в межах 0,14-0,15 грн.

Цікаво те, що особливих змін у фінансах банку за цей час не відбувалося. Наприклад, 3 кв. зафіксував приблизно ті ж тенденції у роботі Укрсоцбанку, що і у попередніх кварталах. Чистий прибуток все так само показується на рівні близькому до 0, а всі операційні доходи йдуть у резерви. Слід лише зазначити, що зростання адміністративних витрат у 2 кв., очевидно пов’язаних з продажем частини кредитів з дисконтом, обернулося їх зниженням кв/кв, в ході чого вони повернулися до нормального рівня у 300-400 млн.грн. в квартал.

Єдина суттєва зміна – фактичне зменшення акцій в обігу після завершення додаткової емісії. Кількість акцій в обігу – приблизно 2% від 18,1 млрд. акцій, порівняно з 4,5% від 12,7 млрд. ще півроку тому. В останні два місяці зниження ліквідності особливо вдавалося в знаки, коли денний обсяг торгів по акціям дуже рідко коли перевищував 200 тис.грн. Відповідно, зросли спреди, розширилися коливання ціни в межах дня. В останні 9 торгових сесій лише у двох діапазон коливання ціни акцій Укрсоцбанку був меншим за 0,01 грн., або 6-7%. Тобто, акція різко втрачає у ліквідності і її може спіткати доля акцій Банку Форум.

За коефіцієнтами, Укрсоцбанк залишається дорожчим за Аваль, хоча порівняно дешевий за іноземні аналоги. Однак, зараз на ринку мало хто порівнює акції з зарубіжними, і тим більше не приймає рішення щодо інвестування лише виходячи з цього факту. Таким чином, враховуючи те, що ситуація з акціями Укрсоцбанку залишається переважно незмінною в останні 3-6 місяців, мине не бачимо підстав змінювати рекомендацію і залишаємо її на рівні ТРИМАТИ. Єдиним суттєвим застереженням на майбутнє залишається загроза повільного «вмирання» акції через неліквідність.
 

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту
23 April 2012
Аналитический департамент SORTIS
22 February 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 22 от 14.02.2012


Copyright © Ukrainian Exchange, 2008-2022. All the rights for the information and analytical materials published on this website are protected in compliance with the ukrainian legislation.
Direct Market Access services are provided by the trading participants of the Ukrainian Exchange.
Tel: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Address: Tropinina Street, 7-g, Kyiv, 04107, Ukraine