Log in with an existing account
Login:
Password:
Forgot your password? | Register
Ukraine Exchange - The first exchange in Ukraine with direct market access and internet-trading
Register Login
Wednesday, 10.08.2022 17:19
Русский Русский Українська Українська
For Investors
For Brokers
Securities Market
Derivatives Market
Exchange Members
Market Data
Index
Technical Support
About Us
News
E-mail Subscription

Analytics and Market news

Monday, 3 December 2012

Коментар по акціях: Новомосковський ТЗ

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

З початку року акції Новомосковського трубного заводу групи «Iнтерпайп», торгуючись з дуже малими обсягами торгів на ринку заявок Української біржі, знизили свої котирування на 55%. В цей же час індекс українських акцій UX просів на 42%. На менших інтервалах: 6-9 міс. акції емітенту також програють ринку по доходності. А от за останні три місяці акції підросли на 11%, а індекс впав на 12%. Динаміка акцій NVTR дуже волатильна – денна доходність коливається від «-35%» до «+45%». Такий розмах лише підтверджує що основним драйвером руху акцій вгору/вниз на сьогодні є спекуляції. Обсяги торгів за акціями низькі, але за останні три місяці покращились, що видно зі статистики: за 6 місяців обсяг торгів акціями заводу склав 330 тис. грн., а за останні 3 місяці – 280 тис. грн. Це не можна пояснити кращою кон’юнктурою фондового ринку в цілому, оскільки ліквідність на ринку не збільшилась. Скоріше всього зі збільшенням обсягів виробництва сталевих труб Новомосковським трубним заводом гравці ринку звернули увагу на акції цього емітенту.

Середній обсяг виробництва сталевих труб на Новомосковському ТЗ за останні три місяці зріс з 20 тис. тонн на початку року до 24 тис. тонн. В цілому за 10 місяців поточного року завод збільшив обсяги виробництва трубної продукції на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 217 тис. тонн. Результатів за листопад поки що немає, але ми очікуємо рівень 24-25 тис. тонн; а в цілому за рік – не менше 260 тис. тонн.

В сьогоднішніх реаліях акції малоліквідного та мало-капіталізованого Новомосковського трубного заводу не рекомендуються на купівлю, незважаючи на ціну всього 0,30 грн. за одну акцію та низькі ринкові мультиплікатори. Таким чином, рекомендація залишається – тримати.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Ukrainian Exchange, 2008-2022. All the rights for the information and analytical materials published on this website are protected in compliance with the ukrainian legislation.
Direct Market Access services are provided by the trading participants of the Ukrainian Exchange.
Tel: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Address: Tropinina Street, 7-g, Kyiv, 04107, Ukraine