Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Неділя, 18.04.2021 17:07
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 3 июля 2012

Коментар по акціях ЕК «Дніпроенерго»

КІНТО
Рекомендация: DNEN, Дніпроенерго, аздержать

Протягом останніх півроку-рік акції ЕК «ДТЕК Дніпроенерго» демонструють кращу доходність, аніж ринок та інші українські енергогенеруючі компанії. Тож, за першу половину 2012 року ціна акцій Дніпроенерго залишилась на рівні початку року – 600 грн. за одну акцію, а індекс УБ втратив 30% своєї вартості (акції Центренерго та Донбасенерго впали на 28%; Західенерго – на 60%). В першу чергу це пов’язано з меншою ліквідністю акцій Дніпроенерго в такому ж неактивному вітчизняному фондовому ринку.

Наразі у електроенергетичній галузі відбуваються позитивні зміни: проведені конкурси з приватизації двох генеруючих компаній та семи обленерго. У серпні 2012 року будуть оголошені конкурси з приватизації державних пакетів акцій ще двох генераторів. У результаті приватизації – з появою ефективного власника – очікується швидша реконструкція та модернізація енергетичних потужностей.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України, на Дніпроенерго буде здійснено модернізацію трьох енергоблоків теплоелектростанцій загальною вартістю 2 636 млн. грн. В тому числі будуть реконструйовані: блок №14 Придніпровської ТЕС, блок №3 Запорізької ТЕС і блок №1 Криворізької ТЕС; в результаті чого протягом 18-24 місяців їх встановлена електрична потужність збільшиться відповідно від 285 до 310, від 300 до 310 та від 282 до 315 МВт. Отже, загальна електрична потужність ЕК «Дніпроенерго» збільшиться на 68 МВт.

Крім того, вже з наступного року більшість експертів очікують поетапне зростання тарифів на електроенергію для населення та заміна нинішньої моделі енергоринку на модель двосторонніх договорів, тобто створення в галузі ринкових умов. Все це дозволить енергетичним компаніям збільшити рентабельність своєї роботи. Тим самим привернути увагу як внутрішніх, так і іноземних інвесторів до своїх акцій.

Другие рекомендации по инструменту
17 ноября 2011
ИФК "АРТ КАПИТАЛ", Станислав Зеленецкий
3 октября 2011
ИФК "АРТ КАПИТАЛ", Станислав Зеленецкий


Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду