Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 18.06.2024 05:38
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Среда, 22 августа 2012

Коментар по акції: Харцизький трубний завод

КІНТО
Рекомендация: HRTR, Харцизький трубний завод, аздержать

З часу останнього коментаря по акціях Харцизького трубного заводу – 4 липня – особливих змін не відбулось. Акції торгуються в діапазоні 0,75-0,91 грн. за акцію і виглядають більш вола тильними ніж індекс УБ. На інтервалі півроку доходність акцій емітенту співпадає з індексною: -28%. Обсяг торгів акціями за останній місяць був невеликим – 220 тис. грн. але при цьому і загальний обсяг торгів по ринку заявок коливається від 4 до 8 млн. грн. в день. Тож можна відзначити, що акції Харцизького трубного ще користуються увагою інвесторів порівняно з іншими заводами трубної підгалузі.

У липні поточного року Харцизький трубний завод виготовив 15,6 тис. тонн труб великого діаметру, що на 70% менше порівняно з аналогічним показником минулого року (з червнем недоцільно порівнювати через низьку базу – локальний мінімум обсягів виробництва на заводі). А в цілому за сім місяців обсяг виробництва склав 286 тис. тонн, що на 19% менше порівняно з минулорічними показниками. Наразі завод має лише внутрішні замовлення, чому відповідають обсяги виробництва. Попри це, ціна акцій HRTR тримається на хорошому рівні – 0,80 грн. за одну акцію. Тому, незважаючи на відсутність нових замовлень, інвестори не розпродають акції Харцизького трубного заводу, на наш погляд, цьому сприяє політика виплати дивідендів та впевненість в отриманні нових контрактів.

Нині харцизькі сталеві труби успішно пройшли випробування на стійкість від корозійної активності середовищ, що транспортуються. Трубний прокат для зварних прямошовних труб діаметром 720х20 мм. категорії міцності Х46 був виготовлений МК Азовсталь. А перевірка проводилась в Росії протягом 8 місяців в мінералізованій пластовій воді, що містить сірководень (ТОВ «Газпром видобуток Оренбург»).

Таким чином, труби виробництва Харцизького трубного заводу відповідають технічним вимогам Газпрому і будуть рекомендовані для будівництва, ремонту та реконструкції трубопроводів у родовищах, що містять сірководень. Отже, група Метінвест посилює позиції харцизьких сталевих труб на зовнішніх ринках, зберігаючи їх конкурентні переваги.

Зважаючи на слабкість фондового ринку в цілому ми рекомендуємо тримати цінні папери Харцизького трубного заводу.

Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду