Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Суббота, 21.07.2018 12:50
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Среда, 19 сентября 2012

Коментар по акції: "Райффайзен Банк Аваль"

КІНТО
Рекомендация: BAVL, Райффайзен Банк Аваль, аздержать

З кінця липня акції Райффайзен Банку Аваль (РБА) стабільно торгуються нижче номінальної вартості у 0,10 грн. За останні два місяці у своєму мінімумі ціна падала до 0,087 грн., однак зараз акції коштують близько 0,089 грн.

Важливо те, що на тлі раллі ринку у відповідь на OMT від ЄЦБ та QE3 від ФРС акції РБА суттєво відставали у рості. Це пояснюється як відсутністю цікавих ідей у емітенті, так і загальним негативним відношенням інвесторів до банківського сектору.

Фінансова звітність РБА за 2 кв. особливо не пролила світло на майбутнє покращення прибутковості банку. Банк отримав 457 млн.грн. операційного прибутку та провів відрахування у резерви на 393 млн.грн., отримавши чистий прибуток у розмірі 5,4 млн.грн. Активи банку скоротилися на 3,3 млрд.грн., кредитний портфель – на 1,7 млрд.грн., депозити – на 0,8 млрд.грн. Банк активно повертав кредитні кошти материнської структури, скоротивши борг на 2,8 млрд.грн. за квартал. Таким чином, тенденції у фінансах банку залишаються загалом незмінними протягом 10-го кварталу.

Загальне негативне відношення інвесторів до банків пов’язане передусім зі станом економіки та фінансового сектору. Так, на грошовому ринку триває дефіцит гривневої ліквідності, що штовхає процентні ставки вгору. Деякі банки вже пропонують депозити під 25%, 28%, і навіть 30%. Це звісно вплине на процентну маржу в наступних кварталах, оскільки при стагнації нового кредитування розмістити такі кошти під 30%+ є неможливим. Також чималу роль відіграють девальваційні очікування. Відомо, що знецінення гривні вдарить по фінансах банків, які мають коротку валютну позицію.

Єдиною позитивною новиною за останні місяці стала новина про відміну заборони ІСІ інвестувати в акції банків. Враховуючи, що після введення заборони влітку минулого року акції банків є недопредставленими у фондах, можна було б очікувати підвищеного попиту на них. Однак, як бачимо, поки що цього не трапляється.

РБА ймовірніше за все продовжить коливатися дещо нижче 0,10 грн. в найближчі місяці, тож ми не рекомендуємо вкладатися в акції на даному етапі. Рекомендація тримати залишається в силі.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту
8 ноября 2013
Вячеслав Орлюк, руководитель направления по работе с VIP-клиентами Dragon Capital


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда