Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 17.06.2024 02:55
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Вторник, 27 марта 2012

Коментар по акціях ВАТ «Укртелеком»

КІНТО
Рекомендация: UTLM, Укртелеком, аздержать

Ринок продовжує неактивно торгувати паперами Укртелекому, хіба що з одним суттєвим винятком, який стався 15 березня. Протягом сесії падіння акцій емітента досягало 34% (аж до 25 коп.), при чому обсяг угод на якому відбулося найбільше зниження був мізерним – близько 10 тис. грн. Низька зацікавленість інвесторів в акціях компанії та значна питома вага в індексі робить їх прийнятним інструментом маніпуляції ринком і одночасно підвищує ризиковість вкладень у дану позицію. Проте, як відомо, починаючи з 16 березня, акції Укртелекому разом з іще 4 емітентами були виключені з кошику розрахунку індексу УБ, що буде додатково тиснути на ліквідність паперів підприємства.

Після згаданого зниження, ціни акцій компанії за декілька днів повернулися на попередній рівень, а протягом останньої торгової сесії у понеділок, 26 березня,акції Укртелекому на незначному об’ємі в 64,2 тис. грн. продемонстрували цінове зростання на 3,3%, зупинившись таким чином біля значення 41 коп. за акцію. З початку року спостерігаємо зниження вартості Укртелекому на 8,8%, тоді як втрати індексу УБ склали 5,0%; на інших часових інтервалах в 1, 2 та 6 місяців розходження між індексом та Укртелекомом також мінімальні – до 3 відсоткових пунктів.

Фінансова звітність, яку компанія опублікувала ще у лютому, також не додала особливого оптимізму. Зростаючий тренд прибутку та рекордна EBITDA рентабельність (за останні 18 кварталів) були забезпечені позитивною різницею між іншими операційними доходами та витратами у 285,7 млн. грн., що викликає певні запитання про їх стабільність. У той же час, виручка компанії за 4 квартал знизилася на 1,2%, а валовий прибуток – на 25,9% кв/кв. Укртелеком продовжує оптимізацію своєї витратної частини, що в довгостроковому періоді являє собою серйозний драйвер для зростання акції. Але в даний момент, орієнтуючись на повільність змін, ми продовжуємо рекомендувати тримати папери компанії до появи додаткової інформації відносно продажу мобільного оператора UTEL.


Другие рекомендации по инструменту
17 февраля 2012
ИФК "АРТ КАПИТАЛ", Андрей Патиота
31 января 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 12 от 31.01.2012
24 января 2012
"АРТ КАПИТАЛ", Андрей Патиота


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду