Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 25.06.2024 11:14
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 5 апреля 2012

Коментар по акціях ВАТ «Луганськтепловоз»

КІНТО
Рекомендация: LTPL, Луганськтепловоз, азпокупать

З початку 2012 року акції Луганськтепловозу знизилися на 3,3%, тоді як ринок втратив дещо більше – 5,9%. На часових проміжках у 1 та 2 місяці акції заводу також продовжують незначно перегравати індекс УБ на 1 та 6 в.п. відповідно. Низька торгова активність все ще домінує на ринку, що відображається й на динаміці окремих малоліквідних емітентів, серед яких значиться і Луганськтепловоз, цінних паперів якого за останній місяць наторгували «аж» 300 тис. грн. (24 місце за обсягом торгів серед компаній на ринку заявок УБ). Як наслідок, це і позначилось на тому, що папери Луганськтепловозу ось уже майже 5 місяців не можуть подолати відносно вузький ціновий діапазон в 2-2,5 грн. за акцію. Спроба була здійснена наприкінці лютого, коли ми спостерігали майже 20-відсоткове ралі в акціях, проте воно відбувалося при досить невисокому об’ємі (0,9 млн. грн. за 3 торгові сесії) та не знайшло подальшої підтримки від інвесторів, як результат – ціна паперів повернулася до свого рівноважного рівня і наразі коштує 2,22 гривні.

У середині березня Луганськтепловоз відзвітував про результати діяльності за 2011 рік: заключний квартал виявився збитковим для підприємства, тому річний чистий прибуток склав 71,8 млн. грн. при орієнтовному чистому доході у ~1,6 млрд. грн.

Враховуючи сьогоднішній рівень капіталізації у 486,6 млн. грн., Луганськтепловоз торгується з трейлінговим P/E в 6,8. Тим не менше, навіть такі фінансові показники стали рекордними для заводу за останні десятиліття. Протягом 1 кварталу 2012 року виробнича динаміка на підприємстві дещо погіршилася, адже за цей час було вироблено лише 24 секції тепловозів 2ТЕ116У (а також дизель-поїзд ДЕЛ-02 та різні комплектуючі) на загальну суму в 314,3 млн. грн. Тобто, для того, щоб виконати заявлений керівництвом амбіційний план на 2012 рік (156 секцій), у кожен з наступних кварталів Луганськтепловоз має випускати 44 секції тепловозів.

Хочемо повторити раніше сказану нами думку, що даний рівень виробництва не є нереальним для підприємства. Таким чином, у разі виконання планових показників та рівнях рентабельності продемонстрованих у 3 кварталі 2011 року, акції Луганськтепловозу мають дуже високі шанси закінчити 2012 рік з випереджаючим результатом відносно ринку. Ми зберігаємо наш позитивний погляд на Луганськтепловоз та рекомендуємо купувати папери компанії.Другие рекомендации по инструменту
3 февраля 2012
Коммерсант, № 15 от 03.02.2012


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду