Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 18.06.2024 21:50
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 27 августа 2012

Коментар по акції: ХК "Луганськтепловоз"

КІНТО
Рекомендация: LTPL, Луганськтепловоз, аздержать

Протягом останнього тижня та місяця торгів динаміка ціни акції ХК «Луганськтепловоз» відхилилась від індексу УБ не більше ніж на 1 в.п., знизившись на 2% та 4,5% відповідно. З початку року ціна акції знизилась на 18%, протягом цього ж періоду зниження індексу УБ становило 28%.

З часу минулого огляду з’явилось офіційне спростування інформації щодо перепрофілювання ХК «Луганськтепловозу» та було підтверджено плани щодо виробництва вантажних тепловозів на потужностях підприємства на замовлення РЖД.

ХК «Луганськтепловоз» в липні 2012р. виготовила 14 секцій тепловозів, таким чином, утримавши стабільний рівень щомісячного виробництва, досягнутий з квітня 2012р. Всього за 7 міс. 2012р. виготовлено 80 секцій, що на 51% більше за аналогічний результат минулого року.

Луганськтепловоз продовжує працювати над вдосконаленням та розширенням продуктового ряду, що очікувано покращить ринкові позиції компанії. Так, в поточному році розпочато розробку конструкторської документації на маневровий тепловоз ТЕМ103А з дизелем Caterpillar. На 2013р. заплановано початок робіт зі створення магістрального тепловоза ТЕП6, орієнтованого на країни Південно-Східної Азії.

Акції компанії торгуються за трейлінговими коефіцієнтами EV/S = 0,3 та EV/EBITDA = 4,3, що вказує на збереження дисконту відносно іноземних аналогів. Однак такі коефіцієнти у поточних кон’юнктурних умовах українського фондового ринку не дають акції компанії відносної переваги при інвестуванні.

Враховуючи поточну ціну акції, її динаміку відновлення та фундаментальну оцінку компанії зберігаємо рекомендацію тримати акції ХК «Луганськтепловоз».


Другие рекомендации по инструменту
3 февраля 2012
Коммерсант, № 15 от 03.02.2012


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду