Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 27.05.2024 21:01
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 1 марта 2012

Коментар по акціях ПАТ "Концерн Стірол"

КІНТО
Рекомендация: STIR, Концерн Стірол, аздержать

З початку 2012 року акції Концерну Стірол продемонстрували абсолютно найгіршу динаміку серед 40 емітентів на ринку заявок Української біржі, знизившись на 22% при зростанні індексу УБ на символічний 1%. На інших часових проміжках: 3, 6, 12 та 24 місяці – акція також стабільно програє бенчмарку: 23, 8, 15 та 36 відсоткових пунктів відповідно. Стійкою тенденцією стало і зниження зацікавленості інвесторів у паперах емітента, що відобразилося у падінні обсягу торгів до мінімального значення за останні два роки (2,4 млн. грн. протягом останнього місяця). Так, зокрема, суттєва втрата ліквідності стала однією з причин того, що вчорашнім рішенням індексного комітету біржі акції Стіролу поряд з акціями ще 4 компаній виключаються з індексного кошику, починаючи з 16 березня поточного року. Ринок негативно відреагував на дану новину і протягом торгової сесії Стірол втратив 6,2%, опустившись нижче 30 грн. за акцію та досягнувши чотиримісячного мінімуму.

Варто відзначити, що  динаміка ціни акцій підприємства продовжує бути однією з найгірших серед світових виробників міндобрив: компанії-аналоги демонструють відносно стабільне зростання на фоні поступального руху глобальних ринків акцій. Виробничі показники Стіролу залишаються близькими до максимальних і, зокрема, у січні підприємством було вироблено 128,5 тис. тонн аміаку (+39,3% р/р). Отже, падіння акцій можна повністю списувати на негативне відношенням інвесторів до трансферту, що застосовується на підприємстві, та загальноринкове зменшення ліквідності. В теперішніх умовах очікувати на зміни, які зможуть нівелювати ці два фактори, досить важко, проте песимізм інвесторів виглядає дещо надмірним. Ми рекомендуємо тримати акції Стіролу.


Другие рекомендации по инструменту
9 декабря 2011
IC IFG CAPITAL, Alexey Sidorov
15 августа 2011
Дмитрий Калиниченко, аналитический департамент SORTIS


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду