Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 23.10.2018 08:04
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Четверг, 1 марта 2012

Коментар по акціях ПАТ "Концерн Стірол"

КІНТО
Рекомендация: STIR, Концерн Стірол, аздержать

З початку 2012 року акції Концерну Стірол продемонстрували абсолютно найгіршу динаміку серед 40 емітентів на ринку заявок Української біржі, знизившись на 22% при зростанні індексу УБ на символічний 1%. На інших часових проміжках: 3, 6, 12 та 24 місяці – акція також стабільно програє бенчмарку: 23, 8, 15 та 36 відсоткових пунктів відповідно. Стійкою тенденцією стало і зниження зацікавленості інвесторів у паперах емітента, що відобразилося у падінні обсягу торгів до мінімального значення за останні два роки (2,4 млн. грн. протягом останнього місяця). Так, зокрема, суттєва втрата ліквідності стала однією з причин того, що вчорашнім рішенням індексного комітету біржі акції Стіролу поряд з акціями ще 4 компаній виключаються з індексного кошику, починаючи з 16 березня поточного року. Ринок негативно відреагував на дану новину і протягом торгової сесії Стірол втратив 6,2%, опустившись нижче 30 грн. за акцію та досягнувши чотиримісячного мінімуму.

Варто відзначити, що  динаміка ціни акцій підприємства продовжує бути однією з найгірших серед світових виробників міндобрив: компанії-аналоги демонструють відносно стабільне зростання на фоні поступального руху глобальних ринків акцій. Виробничі показники Стіролу залишаються близькими до максимальних і, зокрема, у січні підприємством було вироблено 128,5 тис. тонн аміаку (+39,3% р/р). Отже, падіння акцій можна повністю списувати на негативне відношенням інвесторів до трансферту, що застосовується на підприємстві, та загальноринкове зменшення ліквідності. В теперішніх умовах очікувати на зміни, які зможуть нівелювати ці два фактори, досить важко, проте песимізм інвесторів виглядає дещо надмірним. Ми рекомендуємо тримати акції Стіролу.


Другие рекомендации по инструменту
9 декабря 2011
IC IFG CAPITAL, Alexey Sidorov
15 августа 2011
Дмитрий Калиниченко, аналитический департамент SORTIS


Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду