Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Вторник, 17.07.2018 16:50
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Пятница, 10 августа 2012

Коментар по акціях «Укрсоцбанку»

КІНТО
Рекомендация: USCB, Укрсоцбанк, аздержать

З початку літа акції Укрсоцбанку коливалися в діапазоні 0,14-0,19 грн., в середині червня вони знизилися до нижньої межі коридору, однак вже на початку липня зросли до верхньої межі. Зараз акції дещо знизилися до рівня 0,16 грн. Слід зазначити, що ліквідність акцій різко впала після того, як Unicredit Bank викупив з ринку понад 2% акцій в рамках додаткової емісії.

2 кв. року Укрсоцбанк завершив очікувано з мінімальним прибутком за національними стандартами – 1,6 млн. грн. Це вже 8 поспіль квартал, який банк завершує з фінансовим результатом менше 10 млн. грн. Незважаючи на начебто очевидність результату, у структурі доходів/витрат відбулися помітні зміни. По-перше, відбулося несподіване зростання адміністративних витрат банку на 63% р/р, або 206 млн. грн., до 532 млн. грн. По-друге, також неочікувано знизилися відрахування у резерви – на 43% р/р, або 219 млн. грн., до 290 млн. грн. Фактично, зростання витрат компенсувалося зниженням відрахувань у резерви, тож остаточний результат залишився майже незмінним.

Баланс Укрсоцбанку за 2 кв. також зазнав деяких змін, переважно негативних. Кредити знизилися на 417 млн. грн. (найбільше падіння за 6 кварталів), депозити – на 552 млн. грн. (найбільше падіння за 12 кварталів). Дефіцити покривалися за рахунок притоку материнських коштів – на 232 млн. грн. кв/кв. Тобто банк фактично збільшив залежність від материнських коштів протягом періоду, в той час як база активів скоротилася.

Загалом, фінансовий стан банку залишився відносно стабільним. Перспективи зростання також не змінилися – наразі вони відсутні, зважаючи на стагнацію економіки, кризу в Європі та жорстку монетарну політику НБУ. Тому, й рекомендація тримати залишається в силі. Ми не бачимо перспектив зростання акцій Укрсоцбанку в даному ринку, однак причин для падіння зараз також немає.


Другие рекомендации по инструменту
23 апреля 2012
Аналитический департамент SORTIS
22 февраля 2012
Аналитический департамент SORTIS
Коммерсант, № 22 от 14.02.2012


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда