Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 09:03
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 26 марта 2012

Коментар по акціях «Банк Форум»

КІНТО
Рекомендация: FORM, Форум, азпродавать

З початку року акції банку Форум, остаточно втративши ліквідність та інтерес з боку інвесторів, торгувалися у вузькому діапазоні 1,40-1,60 грн. Сумарний обсяг торгів за цей час склав всього 260 тис.грн., а кількість угод з акціями – 250.

В останні тижні все частіше почали з’являтися чутки про продаж банку Форум. Так, наприкінці лютого у ЗМІ поширилася інформація про можливе злиття Форуму та ОТП банку. Власне тоді акції Форуму досягли локального максимуму в 1,67 грн. Однак невдовзі ця інформація була офіційно спростована. А декілька днів тому з’явилися непідтверджені чутки, що Дельта банк Миколи Лагуна може придбати банк Форум.

Загалом, продаж фінустанови виглядає логічним, про що ми неодноразово вже писали. По-перше, власник банку – німецький Commerzbank – не зміг розвинути прибутковий бізнес в Україні, зайшовши у неправильний час у неправильний актив. По-друге, відчуваючи проблеми у себе вдома, Commerzbank навряд чи буде агресивно інвестувати у неприбуткові дочки закордоном. По-третє, динаміка фінансових показників банку в останні квартали досить яскраво свідчила про бажання очистити баланс та повернути материнські кредити, що є досить типовою поведінкою продавця.

Разом з тим, ціна такого активу як банк Форум навряд чи може бути високою. Зараз ринок оцінює банк у 0,6 капіталу, а в умовах продажу ціна може бути ще меншою (оскільки зараз ринок покупця). Таким чином, ми не вважаємо, що міноритарні акціонери виграють від зміни власника банку в короткій та середній перспективі, тому рекомендуємо утримуватися від інвестицій в акцій банку Форум.Другие рекомендации по инструменту
1 апреля 2011
Коммерсант № 52 от 01.04.2011


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду